+48 519 393 163 kontakt@biuromowcow.pl
Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Piotr Wojciechowski

Entuzjasta myślenia projektowego

Projektant doświadczeń konsumentów

Organizator TEDxLublin

Kategorie:

Innowacje, Kreatywność, TED/TEDx

Języki:

polski, angielski

O mówcy

Założyciel i zarządzający FUZERS. Inicjator oraz od 4 lat organizator jednego z największych TEDxów w Polsce – TEDxLublin, a także jeden z europejskich ambasadorów programu TEDx.

W FUZERS skupia się na realizacji warsztatów oraz projektów z obszaru zwiększania przychodów poprzez projektowanie i optymalizację doświadczeń konsumentów (customer experience). Absolwent Psychologii w Zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Piotr jest także członkiem rady programowej Test&Learn prowadzonej w ramach projektu Innovation AD.

Tematy:

(kliknij, żeby rozwinąć opis)

Projektowanie doświadczeń
O tym czym jest projektowanie doświadczeń. I jak projektować je tak, aby nie tylko budowały lojalność klientów, ale przede wszystkim pomagały rozwijać biznes i zwiększać przychody.
Myślenie projektowe (design thinking) w biznesie
Poznaj założenia oraz narzędzia 5-cio etapowego procesu wspierającego rozwój i testowanie nowych usług. Sprawdź jak firmy takie jak IKEA, ING, P&G i wiele innych wykorzystują do podejście do rozwoju biznesu.
Kultura innowacji w organizacji
Innowacje, to przede wszystkim ludzie, którzy działają w otoczeniu wspierającym tworzenie i testowanie nowych rozwiązań. Poznaj najnowsze trendy oraz dobre i złe praktyki w obszarze budowania innowacyjnej organizacji i już dziś zainspiruj się do zmiany.

Przykładowe wystąpienie:

Zapytaj o dostępność tego mówcy!

Pin It on Pinterest