+48 519 393 163 kontakt@biuromowcow.pl
Dawid Straszak

Dawid Straszak

Dawid Straszak

Badacz Charyzmy

Lider zespołów

Autor podcastu

Kategorie:

Biznes, Komunikacja, Leadership

Języki:

polski, angielski

O mówcy

Dawid Straszak, lubi o sobie mówić, że uczy tego czego nie uczą w szkołach. Specjalizuje się w badaniu tematu charyzmy i charyzmatycznego przywództwa, tworząc oryginalne, autorskie szkolenia i warsztaty bazujące na badaniach empirycznych z różnych dziedzin nauki. Współpracował z organizacjami, centrami rozwoju zawodowego, grupami trenerskimi, firmami, targami pracy oraz kołami studenckimi.

Na co dzień pracuje w międzynarodowym środowisku, gdzie zarządza zespołami, motywuje i szkoli. Od kilku lat charytatywnie uczy języka angielskiego w Polskim Związku Niewidomych.

Tematy:

(kliknij, żeby rozwinąć opis)

Charyzma w biznesie

Charyzmy można się nauczyć. Liczne badania wykazują, że osoby, które ją posiadają i wykorzystują w biznesie są oceniane jako bardziej wydajne, wywierające większy wpływ na innych i bardziej samoświadome. Poznaj określone techniki i narzędzia, które pomogą to osiągnąć.

Podcast Dawida:

<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" allow="autoplay" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/401422110&color=%23965b9f&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true&visual=true"></iframe>

Opinie:

Podczas szkolenia p. Dawid wykazał się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, pozytywnie zapisując się w pamięci uczestników.

Ula Mitas

Women in Technology

Pan Dawid to osoba bardzo kompetentna i zaangażowana, a jego szkolenie przyciągnęło na nasze wydarzenie wielu zainteresowanych. Z całą pewnością mogę ręczyć, że współpraca z Panem Dawidem jest niezwykle profesjonalna i satysfakcjonująca.

Olga Papanastasiu

Career EXPO

W stylu prowadzenia warsztatów Dawida szczególnie docenić można jego komunikatywność, poruszanie problemów nurtujących uczestników, podawanie obrazowych przykładów, a także ćwiczenia utrwalające teorię, gotowość do współpracy, a także nieszablonowe, skuteczne rozwiązania. Zaś pasja z jaką prowadzi szkolenia jest dodatkowym atutem.

Renata Sieler

prezes, Ptasia Centrum Kreatywne

Zapytaj o dostępność tego mówcy!

Pin It on Pinterest