+48 790 300 458 kontakt@biuromowcow.pl
Dawid Straszak

Dawid Straszak

Dawid Straszak

Badacz Charyzmy

Lider zespołów

Autor podcastu

Kategorie:

Biznes, Komunikacja, Leadership

Języki:

polski, angielski

O mówcy

Dawid Straszak, lubi o sobie mówić, że uczy tego czego nie uczą w szkołach. Specjalizuje się w badaniu tematu charyzmy i charyzmatycznego przywództwa, tworząc oryginalne, autorskie szkolenia i warsztaty bazujące na badaniach empirycznych z różnych dziedzin nauki. Współpracował z organizacjami, centrami rozwoju zawodowego, grupami trenerskimi, firmami, targami pracy oraz kołami studenckimi.

Na co dzień pracuje w międzynarodowym środowisku, gdzie zarządza zespołami, motywuje i szkoli. Od kilku lat charytatywnie uczy języka angielskiego w Polskim Związku Niewidomych.

Tematy:

(kliknij, żeby rozwinąć opis)

Charyzma w biznesie

Charyzmy można się nauczyć. Liczne badania wykazują, że osoby, które ją posiadają i wykorzystują w biznesie są oceniane jako bardziej wydajne, wywierające większy wpływ na innych i bardziej samoświadome. Poznaj określone techniki i narzędzia, które pomogą to osiągnąć.

Podcast Dawida:

Opinie:

Podczas szkolenia p. Dawid wykazał się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, pozytywnie zapisując się w pamięci uczestników.

Ula Mitas

Women in Technology

Pan Dawid to osoba bardzo kompetentna i zaangażowana, a jego szkolenie przyciągnęło na nasze wydarzenie wielu zainteresowanych. Z całą pewnością mogę ręczyć, że współpraca z Panem Dawidem jest niezwykle profesjonalna i satysfakcjonująca.

Olga Papanastasiu

Career EXPO

W stylu prowadzenia warsztatów Dawida szczególnie docenić można jego komunikatywność, poruszanie problemów nurtujących uczestników, podawanie obrazowych przykładów, a także ćwiczenia utrwalające teorię, gotowość do współpracy, a także nieszablonowe, skuteczne rozwiązania. Zaś pasja z jaką prowadzi szkolenia jest dodatkowym atutem.

Renata Sieler

prezes, Ptasia Centrum Kreatywne

Zapytaj o dostępność tego mówcy!

Pin It on Pinterest