+48 790 300 458 kontakt@biuromowcow.pl

SHE-la

Muzyka na żywo

Kategorie:

Muzyka, Rozrywka

Języki:

polski, angielski

O zespole

SHE-la to nie tylko zespół – to przedsięwzięcie muzyczno-literacko-wizualne. Muzyka pozostaje tutaj na usługach emocji i historii, które te emocje opowiadają. Zespół nie zamyka się w ramach konkretnej kategorii muzycznej – style, instrumenty i rozwiązania muzyczne traktuje jak środki wyrazu, dobierając je dość swobodnie, by podkreślić głębię śpiewanych słów (autorką wszystkich tekstów jest Patrycja Obara, liderka projektu). Prócz wyciskających łez piosenek z dna duszy znajdziemy w ich twórczości sarkastyczne manifesty bezdennej złości, czy przypowieści o tym, że prawdziwe szczęście smakuje jak karmel z odrobiną soli. Obok waltorni i gongów usłyszymy gitarę elektryczną (graną smyczkiem) i daksofon. Obok ballad w klasycznych aranżacjach, dwugłosów wiolonczeli i oboju, znajdziemy psychodeliczną muzykę cyrkową, monumentalne utwory kojarzące się z muzyką filmową czy subtelne, minimalistyczne duety na fortepian i kobiecy głos. Dlatego fani grupy mówią, że muzyka SHE-li jest „z pogranicza wszystkiego”. Wiosną 2018 r. będzie miała miejsce premiera dwupłytowego concept albumu SHE-li, zatytułowanego „Stories”.

Tematy:

(kliknij, żeby rozwinąć opis)

Koncert

SHE-la nie obawia się śpiewać głosem, którego nie chcemy słyszeć w sobie – o tym, co odganiamy, jak natrętne, ciężkie myśli. W piosenkach SHE-li odbiorca znajdzie heroiczną odwagę zmierzenia się z najstraszniejszą częścią nas samych, z czymś, co kiedyś Carl Gustav Jung nazwał Cieniem. SHE-la pokazuje, że upragnioną lekkość bycia można zdobyć dopiero dzięki tej odwadze. To propozycja na głębokie emocjonalnie spotkanie z muzyką.

Koncert z oprawą wizualną Cloud Theater

SHE-la to projekt multiartystyczny. Oznacza to, że oprócz muzyków, współpracują z zespołem artyści reprezentujący inne dziedziny. Jedną z grup artystycznych współpracujących z SHE-lą jest Cloud Theater. Wspólnie tworzą muzyczno-wizualne widowisko z rysowaną na żywo scenografią.

Przykładowe wystąpienia i opinie:

 

Zapytaj o dostępność tego artysty!

Pin It on Pinterest