+48 519 393 163 kontakt@biuromowcow.pl

KONSULTACJE

Podstawy wystąpień publicznych

Każdy musi gdzieś zacząć swoją edukację w temacie wystąpień publicznych. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w tym obszarze i nie masz w najbliższym czasie zaplanowanego konkretnego wystąpienia, to jest oferta dla Ciebie. Podczas systematycznych spotkań osobiście lub online nauczymy Cię jak powinien wyglądać proces przygotowań do przemawiania. Metody pracy i poruszaną tematykę dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

SESJE NA ŻYWO:

Z dojazdem

SESJE ONLINE:

Google Hangout

Skype

Twoja platforma online

DLA KOGO?

Pracownicy występujący na konferencjach

Osoby prezentujące na wewnętrznych spotkaniach

Przedsiębiorcy (w tym startuperzy)

Nad czym będziemy pracować?

Poznasz SPICE – naszą autorską metodę przygotowywania przemówień. S => Start with the audience Nauczysz się ustalać cel przemówienia w odniesieniu do tego, kim będzie Twoja publiczność i jakiej reakcji na swoje wystąpienie oczekujesz. P => Paint the picture Dowiesz się, jak ustalić temat, zebrać pomysły na jego realizację i zaplanować strukturę przemówienia.
I => Iterate / Immerse Nauczysz się efektywnie pracować nad treścią wystąpienia, tak aby jego ostateczny kształt porwał słuchaczy. C => Check your readiness Dowiesz się, jak zapamiętać treść przemówienia i jak je najskuteczniej przećwiczyć. E => Execute with passion Poznasz metody zarządzania stresem i oswajania sceny, a także wygłaszania przemówienia w taki sposób, żeby zapadło w pamięć publiczności. Dowiesz się też, co zrobić z rękami podczas wystąpienia.
KONSULTANCI
Te konsultacje może poprowadzić jeden z poniższych ekspertów:
zaufali nam m. in.
Życzyłbym sobie, żeby cały polski rynek szkoleniowy potrafił tak precyzyjnie odpowiadać na potrzeby szkoleniowe i dostosowywać propozycję do oczekiwań jak zrobił to Michał Kasprzyk z Biura Mówców Spice. Na etapie badania potrzeb szkoleniowych bardzo precyzyjnie przedstawiłem Michałowi swoje oczekiwania odnośnie szkolenia z wystąpień publicznych dla grupy trenerów wewnętrznych. Michał perfekcyjnie odpowiedział na moje oczekiwania, bo zaprojektował i przeprowadził doskonały warsztat. Był on stuprocentową odpowiedzią na moje zlecenie i dał mi pewność, że szkolenie zostało „uszyte” pod nasze potrzeby. Dlatego też z całą pewnością mogę zarekomendować szkolenie z wystąpień publicznych przeprowadzone przez Michała. Warto zwrócić tu też uwagę, że przy tym wszystkim Michał to ekspert i pasjonat w temacie wystąpień publicznych, co wyjątkowo mocno przekłada się na jego wiarygnodność, ale i treści merytoryczne jakie dostarcza uczestnikom szkoleń. Dzięki temu można mieć pewność, że zaprezentowane przykłady i dostarczona wiedza odnosić się będzie do najwyższych lotów rozwiązań. Bezapelacyjnie polecam współpracę z Michałem Kasprzykiem i Biurem Mówców Spice.
Paweł Popow

Aviva

Sprawdź, jakimi kierujemy się wartościami.

Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię tE KONSULTACJE

kontakt (at) biuromowcow.pl 790 300 458

Pin It on Pinterest