+48 519 393 163 kontakt@biuromowcow.pl

Naucz się przemawiać lekko i skutecznie

Słuchaj w Spotify, Apple Podcasts i innych appkach.

Video

O głosie inaczej

Patrycja Obara

Już nie raz pisaliśmy o tym, że głos jest jednym z najważniejszych narzędzi mówcy. Oprócz oczywistego argumentu, że to głos przenosi nasze słowa, a zatem i przekaz, do uszu odbiorcy, jest jeszcze kilka innych. Brzmienie głosu spełnia podobną funkcję, co strój – możemy nim kreować sposób, w jaki zostaniemy odebrani przez publiczność. Poza tym mówienie to trochę śpiewanie, tyle że bez muzyki w tle. Wystarczy posłuchać najlepszych mówców, jak Barack Obama czy Marthin Luther King, żeby się o tym przekonać. Ich przemówienia brzmią tak, że bez większego problemu można je przerobić na piosenki (co zresztą już nie raz się zdarzało). Czy są jeszcze jakieś punkty styczne między śpiewem, a naszymi celami rozwojowymi i biznesowymi? Zobaczcie wystąpienie Patrycji Obary podczas konferencji „Mikołaj dla managera” i przekonajcie się sami.

Tematyka

Głos

Psychologia

Rozwój

Rozrywka

Wzrost zaufania, pogłębienie więzi, zwiększenie zdolności nauki i zapamiętywania, obniżenie poziomu stresu, poprawa jakości snu, rozszerzanie strefy komfortu i wiele innych korzyści – mamy na to sposób.

PROFIL AUTORA

Patrycja Obara

Patrycja Obara

Mówczyni, trenerka przemawiania

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter

* pole wymagane

kontakt

Spodobało Ci się?

Jeśli chcesz, żeby autor tego wpisu podzielił się swoją wiedzą w Twojej firmie, odezwij się do nas na kontakt@biuromowcow.pl

Pin It on Pinterest

Share This