+48 519 393 163 kontakt@biuromowcow.pl

Naucz się przemawiać lekko i skutecznie

Słuchaj w Spotify, Apple Podcasts i innych appkach.

[:pl _i=”0″ _address=”0″ /]

Najczęściej zadawane pytania

Jak wybrać mówcę?
Skontaktuj się ze mną. Znam wielu mówców i współpracuję z nimi nie od dzisiaj. Doradzę Ci, który z nich najlepiej będzie pasował do Twojego wydarzenia i celów, które chcesz osiągnąć.

Możesz również samemu wybrać odpowiedniego mówcę, przeglądając katalog tutaj. W tym wypadku z przyjemnością będę pośredniczyć w kontakcie.

Kto organizuje przelot, zakwaterowanie itp.?
Organizacja zakwaterowania i przelotu mówcy stoi po Twojej stronie. Jeśli mówca tego wymaga, zorganizuj mu również przejazd na miejsce wydarzenia w mieście.

Ja również chcę pracować na sukces Twojego wydarzenia, więc mogę się tym zająć za Ciebie. Zgłoś mi to przed ustaleniem kontraktu.

Czy mogę porozmawiać z mówcą przed wydarzeniem?
W większości przypadków jest to oczywiście możliwe. Chcę, żeby Twoje wydarzenie jak najlepiej spełniło oczekiwania uczestników, więc ważne jest wymienić się oczekiwaniami z mówcą. Zorganizuję dla Ciebie taką rozmowę.
Czy mówca może spotkać się z naszymi uczestnikami?
W większości przypadków jest to możliwe. Porozmawiajmy o tym na etapie określania oczekiwań i celów, zanim ja skontaktuję się z mówcą.
Jaki sprzęt muszę zorganizować?
Wszystko zależy od mówcy. Najczęściej jest to standardowy zestaw:

– projektor z ekranem,

– mikrofon,

– laptop do prezentacji (czasem jest to Mac, czasem Windows),

Na pewno dam Ci znać, jeśli będzie potrzebne coś więcej.

Czy mogę nagrać przemówienie?
Wszystko zależy od celów, do jakich wykorzystane będzie video. Czasem obowiązywać może dodatkowa opłata. Daj mi znać, że chcesz nagrywać, zanim zadzwonię do mówcy.
Co jeśli mówca nie dotrze na wydarzenie?
Zdarza się to niezwykle rzadko. Główną przyczyną są nieprzewidziane okoliczności – spóźniony samolot, korki, choroba itp.

Jeśli mówca będzie zmuszony odwołać wystąpienie – znajdę dla Ciebie innego mówcę, który równie dobrze wpasuje się w Twoje wydarzenie i spełni postawione oczekiwania i cele.

Ile kosztuje wynajęcie mówcy?
Wynagrodzenie każdego jest inne. W moim Biurze znajdziesz mówców z wszystkich przedziałów cenowych. Skontaktuj się ze mną i doradzę Ci, którzy z nich pasują do Twojego budżetu.
Ile kosztują usługi Biura?
Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych ze współpracą ze mną. W tych kwestiach rozliczam się bezpośrednio z mówcami.
[:en _i=”3″ _address=”3″ /][: _i=”6″ _address=”6″ /]

Pin It on Pinterest