W czym mogę Ci pomóc?

czyli co może Ci się przydać, kiedy organizujesz event z mówcami lub planujesz przemawiać.

Szkolenia z umiejętności prezentacyjnych

Jeśli chcesz usprawnić umiejętności prezentowania większej liczby osób, np. Twoich pracowników, przygotujęemy plan szkoleniowy dostosowany do realiów, w których będą występować.

Przygotowanie przemówienia

Jeśli planujesz przemówienie, pomogę Ci się do niego przygotować.
A może jako organizator masz już mówców, ale wiesz, że potrzebują pomocy w przygotowaniu? Chętnie pomogę im stworzyć przemówienia, które porwą publiczność.

Przygotowanie slajdów

Chcesz, żeby Twoi mówcy korzystali z tego samego szablonu prezentacji? Albo któryś z Twoich mówców nie jest mistrzem PowerPointa i potrzebuje wsparcia? Ja lub jeden z moich współpracowników zaprojektuje i przygotuje prezentacje dla Ciebie.

Prowadzenie konferencji

Masz już mówców, ale potrzebujesz kogoś, kto swoją charyzmą zepnie cały program w jedną ekscytującą historię? Ja lub pozostali konferansjerzy zapowiemy Twoich mówców w wyjątkowy sposób.

Graphic recording

czyli graficzny zapis przemówienia, odbywający się na żywo, daje słuchaczom świetną możliwość, żeby po przemówieniu przypomnieć sobie jego elementy i jest ściągą na podstawie której łatwiej jest im o nim rozmawiać. Tego sam nie umiem… ale znam świetnych ludzi, którzy potrafią!

To teraz po prostu...